Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wrażenia z użytkowania w mieście - gabaryty O3

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    Zamieszczone przez Ralfik
    Ja nieraz tak parkuje ale nie dlatego , że nie potrafię tylko nienawidzę jak starymi gratami obijają mi drzwi i zupełnie tym się nie przejmują.
    Problem polega na tym, że nie jesteś pępkiem świata. :czerwona: Takim postępowaniem zasługujesz na to, by parkujący obok Ciebie sąsiad ustawił swój samochód, pozostawiając od strony Twoich drzwi kierowcy 10, góra 15 milimetrów wolnej przestrzeni pomiędzy lusterkami pojazdów, w imię zasad...

    Osobnik jeżdżący 15 letnim Golfem zawsze może zmienić auto, właściciel takiej FSpaniałej Octavii, mentalności nie zmieni chyba nigdy.

    A co się tyczy gabarytów aut - wiele razy widziałem jak delikatnej postury Panie wożą się pojazdami kalibru Vito, Viano, Landcruiser w cyklu miejskim i problemów z tym nie mają. Często gęsto można spotkać Pana, wiozącego się dumnie Renault Clio i dla takiego kierownika miejsce gabarytów ciągnika siodłowego są niewystarczające Absolutnie nie ma w tym temacie jakiejkolwiek reguły.
    Pozdrawiam, Robreg.
    ----
    furmanka.blogspot.com fan ;-)

    Komentarz


    • #27
      Osobnik jeżdżący 15 letnim Golfem zawsze może zmienić auto, właściciel takiej FSpaniałej Octavii, mentalności nie zmieni chyba nigdy.

      To dobre

      Komentarz


      • #28
        Zamieszczone przez Ralfik
        Ja nieraz tak parkuje ale nie dlatego , że nie potrafię tylko nienawidzę jak starymi gratami obijają mi drzwi i zupełnie tym się nie przejmują.
        Zawsze podziwiam odwagę takich ludzi jak Ty
        saport techniczny baj DGW
        była BKD+DSG '05 120kkm
        była BXE '08 190kkm
        no i nie ma :-)

        Komentarz


        • #29
          Zamieszczone przez szkoda
          Zamieszczone przez Ralfik
          Ja nieraz tak parkuje ale nie dlatego , że nie potrafię tylko nienawidzę jak starymi gratami obijają mi drzwi i zupełnie tym się nie przejmują.
          Zawsze podziwiam odwagę takich ludzi jak Ty
          Dokładnie jak widzę tak zaparkowane auto to dla nauczki to od razu mam zamiar jakiś numer takiemu wywinąć. Jak dla mnie takie auta bardziej prowokują, i przez to zamiast być bezpieczniejsze bardziej się narażasz jak ktoś podjedzie i przez Ciebie nie będzie mógł zaparkować. Jak Ci za mało miejsca to zawsze możesz poszukać trochę dalej.
          Moja biała jak welon dziewicy O3 vRS

          Komentarz


          • #30
            Zamieszczone przez Basik_
            Dokładnie jak widzę tak zaparkowane auto to dla nauczki to od razu mam zamiar jakiś numer takiemu wywinąć. Jak dla mnie takie auta bardziej prowokują, i przez to zamiast być bezpieczniejsze bardziej się narażasz jak ktoś podjedzie i przez Ciebie nie będzie mógł zaparkować. Jak Ci za mało miejsca to zawsze możesz poszukać trochę dalej.
            Ja czasami podnoszę takim wycieraczki
            Po odebraniu auta zacząłem parkować 300 metrów dalej od bloku, bo tam jest więcej miejsca

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X